Results

OFF

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ ТА ОТРИМАНІ НАГОРОДИ.

Номінація ПОРТРЕТ / Nomination PORTRAIT.

Золота медаль НСФХУ.

Сергій ЛЕСІВ Україна/Кіровоград за роботу «БЕЗ НАЗВИ»

Срібна медаль НСФХУ.

Людмила ГОШКО Україна/Рівне за роботу «БУБЛИКИ»

Бронзова медаль НСФХУ.

Андрій РУДАКОВ Україна/Київ за роботу «ДВОЄ В ЧОВНІ»

Медалі Салону / Medals of Salon.

Angus NARMONTAS Lithuania for SERIES OF PORTRAITS

Олена БРІТОВА Україна за cерію портретів

Mzia LEKVIASHVILI Georgia for photo UNITLED

Срібна медаль ISF.

Євген КОМ Україна за роботу «ШВИДКОПЛИННЕ»

Номінація ЖАНР/ Nomination GENRE-REPORTAGE.

Срібна медаль НСФХУ.

Андрій НЕДЗЕЛЬНИЦЬКИЙ Україна за роботу «БИТВА ПОДУШКАМИ»

Медалі Салону/ Medals OF Salon.

Daniel LYBAERT Netherlands for photo «Stiecem»

Ігор РАБІНЕР Україна за серію «ПІСЛЯ ШКОЛИ»

Бронзова медаль ISF.

Ігор ЖОЛОБАК Україна за серію «КВІТИ НАЧЕ ДОЛЯ»

Номінація ФОТОАРТ / Nomination FOTOART.

Медаль Салону.

Анжела НАДЄЖДА Україна за роботу «ХОРОБРИЙ ОРНІТОЛОГ»

Золота медаль ISF.

Daniel LYBAERT Netherlands for photo «CONTPIEP»

Номінація ДІТИ ВІЙНИ / Nomination CHILDREN OF WAR.

Медаль салона/ Medal of salon.

Abbas ALKHAMIS Saudi Arabia for photo «FALCON LOOK»

Дипломи НСФХУ.

1. Оксана БУТ Україна Номінація ЖАНР за роботу «Мій секретний світ»

2. Наталія КОРОТКАЯ Україна Номінація ЖАНР за серію «РОДИНА БОНДАРЕНКО»

3. Валерій ДЯДЮРА Україна Номінація ЖАНР за триптих «ТАНЮШКА», «КОЛЕСО ДИТИНСТВА», «З МУРЧИКОМ»

4. Тетяна БАРВІНСЬКА Україна Номінація ДІТИ ВІЙНИ за роботу «НЕ ПОВЕРНУВСЯ»

5. Євген КОМПАНІЙЧЕНКО Україна Номінація ФОТОАРТ за роботу «ДОПРЫГНУТЬ ДО НЕБА»

6. Олександр ЗАРАЙСКИЙ Україна Номінація ПОРТРЕТ за роботу «БЕЗ НАЗВИ»

Дипломи САЛОНУ.

1. Альфред МИКУС Білорусь Номінація ДІТИ ВІЙНИ за роботу

«ПРИВІТАННЯ

2. Валентина ОПОЛЬСЬКА Україна Номінація ПОРТРЕТ за роботу «КСЕНІЯ»

3. Yuri SHEPELEV Israel Nomination PORTRAIT for photo

«MUSICIAN»

4. Борис БУХМАН Україна Номінація ПОРТРЕТ за роботи « ОЧІ

ІЗРАІЛЮ», «ОНУК»

5. Наталя Джерук Україна Номінація ПОРТРЕТ за роботу «У СТИЛІ

ПІКАССО»

6. Olga TSISKARISHVILI Georgia Nomination GЕNRЕ for series «Cardboard

City of Dreams»

7. Лев САВИЦЬКИЙ Україна Номінація ФОТОАРТ за роботу

«СВОБОДА»

Дипломи ISF.

1. Віталій ПОПКОВ Україна Номінація ЖАНР за серію

«ВАРЕЙКА»

2. Юрій КРУЖНОВ Україна Номінація ПОРТРЕТ за роботу «БРАТИ»

3. Олександр ЧАПЦЕВ Україна Номінація ПОРТРЕТ за роботу

«ПОСМІШКА»

Перелік відібраних робіт / Accepted works

Номінація АРТ/ Nomination PHOTOART

1. Daniel LYBAERT Нідерланди SCHOOLVAKANTIE

2. Олександр СІНЕЛЬНІКОВ Україна ГРА

3. Анжела НАДЕЖДА Україна ХОРОБРИЙ ОРНІТОЛОГ

4. Євген КОМПАНІЙЧЕНКО Україна ДОПЛИГНУТИ ДО НЕБА

5. Оксана БУТ Україна MUSIK OF FLIGHT

6. Оксана БУТ Україна SEVENTH HEAVEN

7. Лев САВИЦЬКІЙ Україна СВОБОДА

8. Ольга КУЗНЄЦОВА Україна WINTER ADVENTURES

Номінація ДІТИ ВІЙНИ / Nomination CHILDREN OF WAR

1. ALKHAMIS ABBAS Saudi Arabia FALCON LOOK

2. ALKHAMIS ABBAS Saudi Arabia SAD FAMILY

3. Тетяна БАРВІНСЬКА Україна НЕ ПОВЕРНУВСЯ

4. Альфред МІКУС Білорусь ПРИВІТАННЯ

5. Альфред МІКУС Білорусь КОМАНДА

6. Борис БУХМАН Україна SIRIAN CHILDREN ISTAMBUL-1

7. Борис БУХМАН Україна SIRIAN CHILDREN ISTAMBUL-2

8. Дмитро АЛІМКІН Україна НЕ ГРА

9. Сергій АНІСЬКІВ Україна ХАТА

10. ALKHAMIS ABBAS Saudi Arabia BABI SITTER

Номінація ПОРТРЕТ / Nomination PORTRAIT

1. Ігор ЖОЛОБАК Україна КАРЇНА

2. Ігор ЖОЛОБАК Україна ІЗ ЦИКЛУ КВІТИ НАЧЕ ДОЛЯ ІРИСИ

3. Анжела НАДЕЖДА Україна ЛИЗОНЬКА

4. Андрій РУДАКОВ Україна ДВОЄ В ЧОВНІ

5. Людмила ГОШКО Україна БУБЛИКИ

6. Олексій ПОТЯНОК Україна АНТОНІО

7. Валентина ОПОЛЬСКА Україна КСЕНИЯ

8. Юрий КРУЖНОВ Україна БРАТИ

9. Евген КОМ Україна КУБАЧИНЦИ

10. Евген КОМ Україна ЮНИЙ ТАДЖИК

11. Евген КОМ Україна ШВИДКОПЛИННЕ

12. Олександр ЗАРАЙСЬКИЙ Україна БЕЗ НАЗВИ 1

13. Наталя ФИЛИППЮК Україна НА ЗМАГАННЯХ

14. Ігор РАБІНЕР Україна ПІСЛЯ ШКОЛИ

15. Олег ЖИЛІН Україна PORTRAIT OF AN UNKNOWN CHILD

16. Олена БРІТОВА Україна МИ ОДНОЇ КРОВІ ПІД НЕБОМ НА ЗЕМЛІ

17. Сергій ЛЕСІВ Україна 2 БЕЗ НАЗВИ

18. ALKHAMIS ABBAS Saudi Arabia MURSI BABY & MUM

19. Daniel LYBAERT Нідерланди JESSE IN VLISSINGEN

20. Augis NARMONTAS Литва SIBILE III

21. Augis NARMONTAS Литва SIBILE II

22. Augis NARMONTAS Литва KAJA

23. Mzia LEKVEISHVILI Грузія 4 UNTITLED

24. Валерій ДЯДЮРА Україна ТАНЮШКА

25. Валерій ДЯДЮРА Україна КОЛЕСО ДИТИНСТВА

26. Валерій ДЯДЮРА Україна З МУРЧИКОМ

27. Олександр ЧАПЦЕВ Україна ПОСМІШКА АНЮТИ

28. Юрій ШЕПЕЛЕВ Ізраїль MUSICIAN

29. Augis NARMONTAS Литва SIBILE

30. ALKHAMIS ABBAS Saudi Arabia LITTLE READ

31. Сергій ЛЕВИС Україна ПЕРЕПОЧИНОК

32. Борис БУХМАН Україна ISRAEL EYES

33. Оксана БУТ Україна PAST_PRESENT_FUTURE

34. Тетяна БАРВІНСЬКА Україна ВІТЕР

35. Анжела НАДЕЖДА Україна ПЕРШИЙ БІЙ

36. Анжела НАДЕЖДА Україна РЕТРО

37. Наталя ДЖЕРУК Україна У СТИЛІ ПІКАССО

38. Nino MGHEBRISHVILI Грузія BOYS DISCUSSING

39. Nino MGHEBRISHVILI Грузія AZERI GIRL

40. Альфред МІКУС Білорусь КРАЩІ ДРУЗІ

41. Світлана САГАН Україна ВЕСНЯНКА

42. Marianna BERIDZE Грузія CUTE DINOSAUR

43. Борис БУХМАН Україна ОНУК

44. Валерій СОЛОВЙОВ Україна ПОГЛЯД

45. Михайло ЦИТКІН Україна ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ

46. Светлана СЕРЕДЕНКО Україна 4 СЕСТРИ

Номінація РЕПОРТАЖ / Nomination GENRE-REPORTAGE

1. Вікторія ТИМОШЕНКО Україна ОБРАНА

2. Андрій РУДАКОВ Україна НА_ПОПІ

3. Наталя КОРОТКА Україна 4 РОДИНА БОНДАРЕНКО

4. Наталя КОРОТКА Україна 3 РОДИНА БОНДАРЕНКО

5. Тетяна ГЕДА Україна 5 БЕЗ НАЗВИ

6. Олексій ПОТЯНОК Україна ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ 4

7. Олексій ПОТЯНОК Україна ДИТЯЧІ ЗМАГАННЯ 1

8. Ірина ГОЛІМБОВСЬКА Україна ОБРАЗ

9. Ігор РАБІНЕР Україна ВІДОБРАЖЕННЯ

10. Ігор РАБІНЕР Україна ПУАНТИ

11. Дмитро АЛІМКИН Україна СУВОРЕ ДИТИНСТВО

12. Андрій НЕДЗЕЛЬСЬКИЙ Україна БИТВА ПОДУШКАМИ

13. Оксана БУТ Україна MY SECRET WORLD

14. Сергій ЛЕСІВ Україна 2 БЕЗ НАЗВИ

15. ALKHAMIS ABBAS Saudi Arabia LITTLE IN CLASS

16. Daniel LYBAERT Нідерланди STIEKEM

17. Світлана НАРОДЕЦКА Україна ЛІСОВІ ГОЙДАЛКИ

18. Валерій ДЯДЮРА Україна 1 МАЙБУТНІ ЗІРКИ ФУТБОЛУ

19. Юрій ШЕПЕЛЕВ Україна BIRD

20. Daniel LYBAERT Нідерланди OP DE STOEPRAND

21. ALKHAMIS ABBAS Saudi Arabia CHILD FACES

22. Інна ОСКОЛЬСЬКА Україна ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ В СЕЛІВЕПРИК

23. Наталя ФИЛИППЮК Україна У ВІКОНЦІ

24. Олександр ЗАРАЙСЬКИЙ Україна БЕЗ НАЗВИ 3

25. Олександр ЗАРАЙСЬКИЙ Україна БЕЗ НАЗВИ 5

26. Ирина ГУЗІЙ Україна ЮНІ МОРЯКИ_4

27. Артур СМЕДЛЯЄВ Україна БЕЗ НАЗВИ 2

28. Ігор ЖОЛОБАК Україна 4 ІЗ ЦИКЛУ КВІТИ НАЧЕ ДОЛЯ СОНЯХИ

29. Ігор ЖОЛОБАК Україна 3 ІЗ ЦИКЛУ КВІТИ НАЧЕ ДОЛЯ ПОЛЬОВИЙ БУКЕТ

30. Людмила ГОШКО Україна ТЬОМКА

31. Людмила ГОШКО Україна У СХОВАНЦІ

32. Наталя ДЖЕРУК Україна СПЕКОТНИЙ ВІТЕР

33. Віталій ПОПКОВ Україна 3 ФОТОСЕРІЯ ВАРЕЙКА

34. Віталій ПОПКОВ Україна 4 ФОТОСЕРІЯ ВАРЕЙКА

35. Віталій ПОПКОВ Україна 5 ФОТОСЕРІЯ ВАРЕЙКА

36. Вікторія ТИМОШЕНКО Україна ДВОРОВІ ДРУЗІ -1

37. Галина ТКАЧУК Україна 2 АТАКА

38. Валерій ДЯДЮРА Україна 3 МАЙБУТНІ ЗІРКИ ФУТБОЛУ – З СЕРІЇ

39. Mzia LEKVEISHVILI Грузія CHOO CHOO TRAIN

40. Augis NARMONTAS Литва FUN IN THE WATER 2

41. Альфред МІКУС Білорусь МОКРІ ГРИ

42. Oлена ШОВКОПЛЯС Україна ДЦП НЕ ВИРОК

43. Олександр МАНЗЮК Україна А, ПОПАВСЯ!

44. Евген КОМ Україна 5 СЕРЕДА ВПЛИВУ

45. Юрій КРУЖНОВ Україна ДВОРОВИЙ ПАРЛАМЕНТ

46. Валентина ОПОЛЬСКА Україна 3 ХРЕСТИНИ КОСТІ З СЕРІЇ

47. Олександр СІНЕЛЬНІКОВ Україна ІГРАШКИ

48. Андрій ЗАІКА Україна МИНУЛЕ І МАЙБУТНЄ

49. Альвіна СЕЛЮТІНА Україна У ХМАРАХ